Najlepszy eko-list do Mikołaja – trwa konkurs dla dzieci

Możesz go napisać lub narysować. Tematem korespodendencji muszą być działania, które w tym roku podjąłeś lub podjęłaś, żeby chronić środowisko naturalne. Jak codziennie dbasz o przyrodę? Co zrobiłaś, zrobiłeś wspólnie z innymi? Na co zwracasz uwagę i o co się troszczysz? Opowiedz o tym Mikołajowi!

Przygotowane eko-listy „Moje tegoroczne działania na rzecz ochrony środowiska” wrzucić można do skrzynek w okresie od 22 do 28 listopada w 4 miejscach:

  • do wrzutni znajdującej się przy placówce biblioteki – filia „Skorosze” (ul. Dzieci Warszawy 27A);
  • do wrzutni znajdującej się przy placówce biblioteki – oddział „Czechowice” (ul. Plutonu AK „Torpedy” 47);
  • do specjalnie przygotowanej skrzynki przy domu kultury „Portiernia” (ul. Traktorzystów 20);
  • do specjalnie przygotowanej skrzynki przy domu kultury „Miś” (ul. Zagłoby 17).

Nagrodą główną będzie przejazd z Mikołajem po Ursusie. Na każdym eko-liście konieczne są dane osobowe autora (imię i nazwisko oraz numer telefonu do rodzica lub opiekuna prawnego dziecka).

Regulamin konkursu

Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród laureatom nastąpi podczas akcji Mikołajkowej 5 grudnia 2021 roku. 
Mat. Organizatorów

Finałowa przejażdżka z Mikołajem rozpocznie się o godz. 11:30 przed filią biblioteki „Skorosze” (ul. Dzieci Warszawy 27A), następnie Mikołaj spotka się  z dziećmi przy oddziale „Czechowice” biblioteki (ul. Plutonu AK „Torpedy” 47) oraz  domem kultury „Portiernia” (ul. Traktorzystów 20) i domem kultury „Miś” (ul. Zagłoby 17). Przebieg spotkania będzie transmitowany na kanałach social mediów: biblioteki, dk „Portiernia” i dk „Miś”.